Plány na další rok

Hare Kṛṣṇa drazí přátelé a příznivci.

Tak se nám opět přehoupl další rok a chtěli jsme se s vámi podělit o to, co v letošním roce plánujeme.

Již zítra jde do tisku kniha Prabhupāda a jeho žáci v Německu. Další kniha bude už léta očekávaný Transcendentální deník 1. Po mnoha zásecích se nám podařilo knihu dotáhnout již k samému závěru.

Tento rok plánujeme vydat ještě dvě knihy a to Transcendentální deník 2 a Poslední dny Śrīly Prabhupādy od Tamāla Kṛṣṇy Mahārāje.

Již máme přeložený i Transcendentální deník 3. 4 díl bude dokončen přibližně v létě tohoto roku a pak už nás čeká jen poslední zatím vydaný pátý díl. Pracujeme také na překladu Můj slavný pán od Bhūrijany Prabhua. Také jsme začali překládat knihu Služebník služebníka od Tamāla Kṛṣṇy Gosvāmīho.

Někdy v budoucnu bych chtěl vydat překlad knih Śrī Nāmāmṛta a Śikśāmṛta.

Také plánujeme přeložit Zázraky na 26 2nd Avanue od Mukundy Mahārāje, Velké transcendentální dobrodružství od Kūrmy Prabhu a mnohé další. Samozřejmě postupně budeme pokračovat i v dvd sérii Vzpomínky na Śrīlu Prabhupādu.

Velké díky patří našemu malému týmu, který je hlavní kostrou celého projektu. Jan Mareš, Vijaya Baladeva dās, Hemalata Ṭhākurānī devī dāsī, Satyarāj dās a jeho kolegové, Muktakeśa dās, Roman Bauer, Michal Miklas, Vojta Kollert a Juraj Hatlas a Nitai Navadvīpacandra dās. Jako nepravidelní překladatelé nám pomáhají Lukáš Neradílek a Ānanda-cinmaya devī dāsī.

Děkujeme všem za podporu a doufáme, že je vám projekt Prabhupad.cz nápomocný v kultivaci vztahu se Śrīlou Prabhupādou a také vede k lepšímu pochopení jeho osobnosti a filozofie vědomí Kṛṣṇy.

Śrīla Prabhupāda kī jaya.

Info